Variabilní hypotéka od Raiffeisenbank

Variabilní hypotéka od RaiffeisenbankPeníze stále chybějí a pokud se týká bydlení, tady se obzvlášť potřebuje skutečně velký přísun financí, než se člověk usadí v pěkném hnízdečku podle svých představ. Vaše sny o bydlení si můžete splnit už nyní, a to díky různým druhům hypoték dostupných na http://hypoteky-srovnani.eu/hypoteky-raiffeisenbank-hypoteka-klasik/.

Dnes si půjčíte, zítra bydlíte a pozítří začnete splácet půjčené částky peněz.Variabilní hypotéka od Raiffeisenbank se poskytuje až do padesáti procent zástavní hodnoty nemovitosti. Výše úvěru může činit nejméně 300 000 Kč. Maximum se řídí zástavní cenou a může jít o částky až do 5 000 000 Kč, u účelového druhu hypotéky dokonce až 8 000 000 Kč. Pravidelné splácení dle smlouvy si můžete rozvrhnout na dobu od deseti do dvaceti let. Hypotéka je neúčelová s kontokorentním rámcem – umožňuje splácení podle vašich potřeb. Variabilní hypotéku snadno čerpáte a splácíte podle potřeby. Vy jste ti, kteří ovlivňují, kolik zaplatíte bance. Během doby, kdy se čerpá úvěr, můžete kdykoliv složit zdarma mimořádné splátky.

Variabilní hypotéku můžete využít například na koupi nemovitosti, koupi bytové jednotky, ateliéru, bytového – obytného domu, rodinného domu nebo rekreačního objektu k individuální rekreaci. Dále lze peníze z hypotéky použít v případě vypořádání majetkových poměrů, pro    výstavbu a rekonstrukci nemovitosti, na refinancování úvěru či půjčky a k uhrazení převodu členských práv nebo podílu. Lze ji využít i na kombinaci uvedených účelů. Pochopitelně nechybí ani možnost mít hypotéku na koupi pozemku pro stavbu do 5000 m2 nebo na ostatní pozemky související s momentálními pozemky klienta nebo na vedlejší stavby, jako jsou garáže atd. A tvoří s nemovitostí funkční celek.

Zajímavý článek:  Hypotéka Klasik od Raiffeisenbank

Žadatelé musí mít minimálně 18 let a v době plánovaného doplacení hypotéky nesmí přesáhnout 70 let. Žadateli se mohou stát maximálně čtyři osoby, občané ČR nebo občané EU či jiného státu, pokud je kladně posouzeno úspěšné vymáhání případných dlužných splátek.

 


Vyzkoušejte hypotéku od Hypoteční banky