Sberbank – Hypotéka bez starostí

sberbankPěkné vlastní bydlení je základem pro všechny jedince, ale ne vždy se podaří ušetřit v krátkém časovém horizontu dostatek peněz na pokrytí nákladů na vlastní bydlení. Rekonstrukce, modernizace, koupě domů, bytů nebo různých rekreačních objektů – to je spoustu peněz. Díky hypotéce se vaše touhy o bydlení vyplní mnohem dříve, než byste si našetřili. Hypotéka od Sberbank vám usnadní život.

Výše půjčky: minimálně obvykle 200 000 Kč až do 100 % hodnoty nemovitosti

Kdo si může půjčit: Hypoteční úvěry se poskytují fyzickým osobám způsobilým k právním úkonům, zaměstnancům i podnikatelům – patří sem živnostníci a osoby se svobodným povoláním.

Na co si mohu půjčit: Půjčit si můžete na koupi rodinného domu, bytu, rekreačního objektu, pozemku, na převod členských práv a povinností u družstevních bytů, financování nemovitého příslušenství nemovitosti – na bazény, bazénu, garáže, oplocení, příjezdové komunikace, solární panely apod., na koupi ateliéru k bydlení, fotovoltaické panely na střechách, na rekonstrukce a modernizace atd.

Splatnost půjčky: Splácení probíhá v době od 5 do 30 let. Lze si pojistit schopnost splácení. Můžete složit mimořádnou splátku 10 % z aktuální výše úvěru mimo fixaci bez sankčního poplatku. V případě zájmu je možné provést odklad splátek začátku splácení až o 36 měsíců. Rovněž se dají přerušit splátky kvůli nemoci či ztrátě zaměstnání.

Zajímavý článek:  Sberbank - FÉR půjčka na cokoliv

Poplatky: V momentální akci je poplatek za zpracování ve výši 1 Kč, mimo akci dle sazebníku. Hypoteční úvěr je veden zdarma.

Ručení: bez ručitelů, se zástavou nemovitosti

Roční úrok: pro všechny klienty za 2,89 % p. a.

Možnost sjednání půjčky: Hypotéku si lze sjednat na kterékoli z poboček Sberbank, pomocí infolinky 800 133 444 či kontaktního formuláře na stránce banky. Sjednat si můžete hypotéku díky speciálním stránkám Sberbank – www.chcihypoteku.cz. K dispozici je hypoteční kalkulačka, kde se snadno dozvíte    výši úrokové sazby, měsíční splátky, souvisejících poplatků.

Rychlost poskytnutí penězIhned po vyřízení všech náležitostí a dokumentace.

Výhody půjčky od společnosti: Při uzavření hypotéky přes internet získáte slevu z poplatku za vyřízení hypotéky, hypotéku si nastavíte podle vašich potřeb a vše bude vyřízeno rychleji. Půjčit si lze až do sta procent zástavní hodnoty nemovitosti. Zdarma je vedení účtu hypotéky. Financování je možné i bez doložení příjmu.