Era sjednocená půjčka

Era sjednocená půjčka
Era sjednocená půjčka

Už v minulosti jste se potýkali s extra finančními potřebami nebo problémy a máte hned několik půjček, úvěrů, kontokorentů nebo kreditních karet? Musíte stále myslet a počítat, kolik peněz poslat tam a zase jinam. Rovněž je jasné, že každá půjčka je jiný účet, kde se platí úroky a poplatky. Pokud chcete mít všechny dosavadní půjčky v jediné, zkuste sjednocení půjček – konsolidaci.

Era sjednocená půjčka pomůže v době, kdy potřebujete zjednodušit finanční věci. Místo několika půjček budete platit jenom jednu. Navíc může být vaše měsíční splátka mnohem nižší, než součet u dosavadních půjček a úvěrů. Půjde o případy, kdy už jste nějakou dobu spláceli a půjčková suma dost klesla.

S Era sjednocenou půjčkou ušetříte peníze na splátkách i poplatcích. Předčasné splacení půjček i u jiných bankovních nebo nebankovních společností za vás vyřídí Era a vy nebudete mít starosti s doplacením všech pohledávek. Následně se budete věnovat placení jenom jediné půjčky. Nebudete platit žádné poplatky za poskytnutí, za vedení a ani za předčasné splacení půjčky mimo domluvený termín.

Zajímavý článek:  Studentská půjčka od UniCredit Bank

Máte strach, že se někdy v budoucnu ocitnete v nesnázích a nebudete mít na splátku? Kromě půjčky si rovnou můžete sjednat i pojištění schopnosti splácet, které se vám bude hodit v době času bez zaměstnání, dlouhodobé nemoci, invaliditě apod. Část Ery sjednocené půjčky můžete použít i na zaplacení vašich jiných požadavků bez dokládání účelu.

Půjčka se poskytuje jenom plnoletým osobám. Pro schválení je nutné mít založený Era osobní účet nebo Era online účet. K žádosti budete dokládat dva doklady totožnosti – například občanský průkaz a řidičský průkaz. Dokládat budete i doložení příjmů. Nebudete dokládat příjmy, pokud aspoň tři měsíce máte připisovány  příjmy na aktivní účet Poštovní spořitelny či ČSOB.