Hypotéky od GE Money Bank

GE Money BankChcete pěkně bydlet? Máte představy o luxusním bydlení a rádi byste je realizovali v co nejkratším termínu? Jestliže vám schází peníze, zkuste různé druhy hypoték, které vám pomohou s financováním staveb, nových nemovitostí, pozemků a vše s tím spojeným.

Hypoték od GE Money Bank je hned několik druhů. Hypotéka „all inclusive“ nabízí úžasný úrok už od 2,29 % ročně! Výhodná úroková sazba není jedinou předností. Dále počítejte s tím, že po vás nikdo nebude chtít poplatek za zpracování úvěru a za jeho vedení.

Odhad nemovitosti se provádí zdarma. Zdarma získáte i vyhotovení výpisu z katastru nemovitostí a snímku z katastrální mapy.  Zdarma je také možnost zaplatit mimořádné splátky úvěru ve výši 25 % úvěru mimo daný termín otočky úrokové sazby, je to však podmíněno dobou – nejdříve lze uskutečnit po roce splácení a později pokaždé každých šest měsíců.

Od obdržení nabídky je garantována úroková sazba na 30 dní. Společně s hypotékou si můžete uzavřít i výhodné pojištění nemovitosti a rovněž pojištění schopnosti splácet. Proinvestované náklady do nemovitosti se proplatí až na tři roky zpátky. Pokud budete čerpat úvěr na stavbu nebo rekonstrukci, nemusíte předkládat faktury. Po schválení hypotéky vám přijdou peníze na váš bankovní účet. Výše hypotéky u HypoExpres trvá už do 24 hodin. HypoExpres hypotéka bude schválena dříve, než získáte nemovitost. Variabilní hypotéka umožňuje flexibilitu ve splácení – budete mít možnost mimořádných splátek i během fixace.

K hypotéce si lze sjednat i bezúčelovou půjčku formou doplňkového úvěru – získáte tak až 900 000 Kč na cokoli. Pokud si zažádáte o hypotéku online cestou, předběžné schválení je garantováno do pěti minut. Zároveň si můžete rychle ověřit, jestli budete mít na splátky.