Americká hypotéka od od GE Money Bank

Americká hypotéka od od GE Money Bank

Víte, co je americká hypotéka? Půjčené peníze zajistíte nemovitostí a můžete je použít na cokoliv chcete. Takto si lze půjčit například na studium do zahraničí, exotickou dovolenou, nový automobil, nová kola, moderní koupelnu, novou kuchyňskou linku a mnoho jiného, po čem vaše srdce touží, nebo po čem volají momentální rodinné potřeby.

Americká hypotéka od od GE Money Bank vám může být poskytnuta od částky 200 000 Kč do maximálně 1 500 000 Kč, lze to provádět až do do 50 % odhadní hodnoty nemovitosti. Ručení je možné provádět i více nemovitostmi najednou. Doba splatnosti je stanovena od pěti do dvaceti let. U GE Money Bank vám v této oblasti poskytnou profesionální služby a spočítají nejideálnější variantu splácení. Banka také zajistí odhadce majetku atd. Fixace úrokové sazby je možná na 1, 3, 5 nebo až 10 let.

Čerpání proběhne jednorázově. Vypůjčené finance budou bezhotovostně převedeny na váš běžný účet, který musí být veden u GE Money Bank. Zároveň si lze sjednat o pojištění splátek, domácnosti nebo nemovitosti. Nemovitost určená k zástavě se musí nalézat v České republice a musí sloužit k bydlení či k individuální rekreaci. Rovněž musí být řádně zkolaudovaná.

Zajímavý článek:  Půjčka na cokoliv s rychlým vyřízením

O Americkou hypotéku od od GE Money Bank si může zažádat fyzická osoba starší 18 let s trvalým bydliště nebo povolením k pobytu v České republice. Musíte být zaměstnancem s trvalým zdrojem příjmu a nesmíte se nacházet ve zkušební či výpovědní lhůtě. Podnikatel musí provozovat svou živnost minimálně jeden rok.

Den splátky si vyberete podle svého uvážení. Výše měsíční splátky je anuitní a obsahuje v sobě jistinu i úroky. Ke schválení potřebujete doklady k nemovitosti, kterými jsou aktuální list vlastnictví, snímek z katastrální mapy, nabývací tituly a odhad nemovitosti.