Půjčky do výplaty s rychlým vyřízením

Stačí se zaregistrovat, vyplnit formulář několika osobními údaji, odeslat a máte podanou žádost o půjčku. Ta se ve většině případů vyřizuje obratem, či v jiném krátkém čase. Peníze očekávejte už do 24 hodin. Jak je to možné? O půjčky do výplaty si totiž můžete požádat jednoduše online.

Půjčky do výplaty s krátkou dobou splatnosti

Půjčky do výplaty si nejen rychle půjčíte, ale musíte je i brzy vrátit. Jen tak nezaplatíte spoustu poplatků. Například půjčka do výplaty od Fastfin má připravený pro své klienty ceník opakované půjčky a ceník prodloužené půjčky. Ano, někdo si půjčí pár tisíc, ale i tak nemá možnost vše poctivě vrátit například do lhůty čtrnácti dnů. Abyste se vyhnuli případným problémům a exekucím, je dobré včas požádat o prodloužení půjčky, kdy získáte i několik týdnů navíc. Ovšem je třeba počítat s extra poplatkem za tuto službu.

Kamila S., Děčín: Půjčku do výplaty jsem využila již několikrát. Veškeré vyřízení je skutečně velice rychlé a snadné.

Půjčky do výplaty až do 12000 Kč

Částky pro půjčky do výplaty se pohybují obecně od 1000 Kč do více jak 10000 Kč. Od Fastfin si můžete půjčit až 12000 Kč. U půjčky je možná splatnost na 7, 14, 21 nebo 28 dní. První půjčka se poskytuje zdarma. Myslíte, že je to nemožné? Fastfin tak vychází vstříc novým klientům, kteří si chtějí vyzkoušet půjčení a splácení. Jednoduše si půjčíte například tisícovku a vrátíte také tisícovku – žádné poplatky ani úroky navíc. Nejprve je nutné se na webových stránkách zaregistrovat. Registrace se provádí online a je spojena s odesláním 1 Kč na účet společnosti pro ověření účtu. U Fastfin se tyto poplatky shromažďují a jednou za měsíc se odesílají potřebným.

Půjčku může si může vzít fyzická osoba starší 21 let s trvalým pobytem na území České Republiky. Žadatel musí mít emailovou adresu, mobilní telefonní číslo a bankovní účet. Nelze se nacházet v exekučním řízení. Žadatel musí být zaměstnaný, OSVČ nebo na mateřské dovolené s pravidelným příjmem.

Půjčky do výplaty
OpenClipartVectors / Pixabay