Alkohol kalkulačka on-line

Pijete alkohol a zajímá vás, jak dlouho trvá, než se alkohol odbourá z krve? Potom můžete využít alkoholové kalkulačky, kdy zatrhnete vše, co jste vypili a následně se vám zobrazí váš stav.

Alkoholová kalkulačka je vždy k dispozici

Alkoholová kalkulačka je praktickým pomocníkem, jak se nedostat do silničního provozu nejen opilý, ale také se zbytkovým alkoholem. Chcete vědět, za jak dlouho z vás vyprchá alkohol, který jste do sebe přes den, večer nebo víkend nalili? Alkoholová kalkulačka představuje online nástroj, kde nejprve vyplníte formulář. Uvedete přesný čas, kdy začalo vaše pití, dále je potřeba napsat vaši hmotnost a zaškrtnout, jestli jste žena nebo muž. Hodnotí se až dva druhy alkoholických nápojů a jejich množství vypité během jedné hodiny.

Pavel V., Teplice: Jsem řidič z povolání a většinou moc nepiju. Jednou jsem však musel po oslavě raději využít alkoholovou kalkulačku.

Odbourání alkoholu z krve

Alkohol kalkulačka on-line potřebuje znát čas, kdy jste začali pít a kdy jste skončili. Rovněž zaškrtnete, jaký alkohol jste vypili. Nicméně u alkoholových kalkulaček se jedná jenom o orientační výpočty a jestli chcete přesnější hodnoty, používejte digitální testery na alkohol. Alkohol kalkulačka on-line se dá nastavit i pro tablety a mobilní telefony. Každopádně vaše cesta bude bezpečnější jen tehdy, když nebudete ohrožovat ostatní na silnici v podnapilém stavu.

Zajímavý článek:  ČSOB - ČSOB Kreditní karta World

Kdy bude vaše tělo bez alkoholu v krvi?

Alkoholová kalkulačka je určena k výpočtu odbourávání alkoholu v krvi. Jde o online tester napomáhající ke zjištění, za jakou dobu po vypití alkoholu vám může hladina alkoholu v krvi klesnout na nula promile. 0,5 promile alkoholu v krvi vám navodí příjemnou náladu, kdy budete mít chuť se kamarádit a povídat si. S jedním promile v krvi hodně stoupne vaše odvaha a sebevědomí, ale soudnost a rovnováha budou problémem.

Alkohol kalkulačka on-line
Pezibear / Pixabay