ČSOB – ČSOB Kreditní karta World

čsobJak to u vás vypadá s financemi? Potřebujete si přilepšit na určitou dobu, nebo byste se rádi zadlužili i na delší čas? Nakupovat můžete třeba i s kreditními kartami, které vám nabízí i zajímavé bonusy a slevy, pokud je budete pravidelně používat. Kreditní karta je půjčka jako každá jiná, také má úroky a vy se musíte starat o zaplacení vašich dluhů, ale získáte i něco navíc.

Připravena je také ČSOB Kreditní karta World.

Výše půjčky: Úvěrový limit od 20 000 až do 250 000 Kč.

Kdo si může půjčit: O kartu může požádat plnoletý občan s věkem nad 18 let. Doloží své příjmy popř. také příjmy spolužadatelů a dva doklady totožnosti – občanský + jeden další.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv, půjčka se poskytuje bez udání účelu.

Splatnost půjčky: na základě dohody, minimální splátka činí 5 % z čerpané částky, minimum je stanoveno na 500 Kč.

Poplatky: Měsíční poplatek činí 50 Kč.

Ručení: bez ručitelů, mohou se vyžadovat spolužadatelé

Roční úrok: Bezúročné období trvá až 55 dní. Měsíční úroková sazba je pro bezhotovostní platby i hotovostní výběry 1,66 %.

Možnost sjednání půjčky: O kreditní kartu si můžete požádat na pobočkách ČSOB.

Zajímavý článek:  ČSOB půjčka na cokoliv

Rychlost poskytnutí peněz:  Ihned po vyřízení a předání kreditní karty

Výhody půjčky od společnosti: Jedná se o bezkontaktní embosovanou kartu MasterCard World. Za každou platbu budete odměněni a můžete obdržet až 1000 Kč za měsíc. Navíc je možné pojistit si zakoupené zboží. Kreditka nabízí rovněž rozsáhlé asistenční služby. Peníze budete mít vždy k dispozici také na běžné a nečekané výdaje. Odměnu získáte za každý nákup – 1 % z platby dostanete zpátky na účet kreditní karty. Pokud utratíte měsíčně aspoň 5000 Kč, bude se vám vracet poplatek za služby spojené s kreditní kartou. Karta vám přinese členství    v MasterCard ELITE programu. Dále pak budete mít pojištění zakoupeného zboží na šest měsíců, prodlouženou záruku o jeden rok na elektroniku, domácí spotřebiče, hobby nářadí a zahradnické techniku. Získat můžete kartu pro partnera zdarma.