Fio hypotéka

FIO bankaDát peníze do vlastního rodinného domu nebo do jeho modernizace a rekonstrukce je vždy dobrou investicí. Pokud zrovna nemáte dostatečnou sumu, zkuste hypotéku, která zaplatí vše okolo bydlení. Vy budete žít pohodlně a budete půjčené peníze splácet. Určitě lepší řešení, než nemít žádné vlastní bydlení a dlouhé roky spořit.

Fio hypotéka je určena všem fyzickým osobám starším 18 let, kteří jsou občany České republiky nebo cizinci s přechodným či trvalým pobytem v České republice v minimální délce jeden rok.

Peníze z hypotéky lze použít na financování nemovitostí určené hlavně k bydlení na území České republiky. Poskytnutí úvěru, vedení běžného i úvěrového účtu, rezervaci prostředků a čerpání úvěru je zcela bez poplatků – zdarma. K hypotéce lze přibrat i jiné služby, například možnost mimořádné splátky zdarma nebo si zařídit Hypospořicí konto.

O aktuální úrokové sazbě, která je nabízena u FIO banky se můžete konkrétně informovat díky hypoteční kalkulačce. V případě, že chcete refinancovat hypotéku, získáte půl procentní slevu z úrokové sazby. K tomu potřebujete disponovat minimálně tříletou historií splácení refinancované hypotéky bez problémů až do 70 % hodnoty nemovitosti.

Získáte možnost si zvolit druh úrokové sazby – buď pevnou (fixní) nebo variabilní (float), odvíjející se od situace na trhu. Výše hypotečního úvěru se dává od 300 000 Kč do deseti miliónů. Maximálně můžete získat úvěr do 85 % hodnoty nemovitosti. Splatnost FIO hypotéky je stanovena na dobu od pěti do třiceti let. Fixace pevné úrokové sazby je možná na 1,2, 3, 4 a 5 let. Fixace rizikové přirážky u variabilní sazby je možná na pět let. Kromě žadatele o úvěr mohou na hypotéce figurovat až další tři spoludlužníci. Díky hypotéce si můžete koupit byt, rodinný dům, ateliér, rekreační objekt, bytový dům do tří jednotek nebo stavební pozemek pro zástavbu k bydlení. Podrobné srovnání hypoték na českém bankovním trhu naleznete na http://hypoteky-srovnani.eu/