Kreditní karta Odměna

Kreditní karta Odměna
Kreditní karta Odměna

Zvykli jste si nakupovat s platební kartou, ale nemáte stále dostatek peněz na pokrytí všech potřebných věcí? Zkuste si půjčit a získat svou kreditní kartu, kde budete mít peníze k dispozici pro nakupování v obchodech i na internetu, to vše v naší republice i v zahraničí.

Kreditní karta Odměna České spořitelny nabízí hned několik výhod. Především získáte 1 % odměnu za platbu kartou zpět. Tato částka vám přijde zpátky na váš kartový účet, stavební spoření, penzijní připojištění nebo získáte body do Bonus programu. Za každý měsíc můžete obdržet až 350 Kč. Ke kartě náleží i slevy až 30 % za nákupy v České a Slovenské republice se Sphere card. Výběr, jakou odměnu nebo slevu dostanete, je zcela na vás.

S kartou máte nárok na bezúročné období trvající až 55 dní. Bez navýšení je tedy možné peníze vrátit do 55 dní. Ke kreditní kartě Odměna lze obdržet až tři dodatkové karty – stejný účet mohou tedy používat i vaši blízcí. Opakované čerpání peněz je možné. K žádosti o půjčku na kreditku nepotřebujete ničím ručit. Při žádosti se posoudí možnosti a rizika a limit určený k čerpání se stanovuje až do 200 000 Kč.

Zajímavý článek:  mBank – mKreditka

K dalším plusům karty patří, že v případě zaplacení půjčené částky do data splatnosti, který je uveden na výpisu z účtu, budete mít bezhotovostní platby bez úroku. O své půjčce budete mít jasný přehled díky výpisům, ty lze dostávat i SMS zprávou.

Pokud se zajímáte o založení kreditní karty Odměna, můžete tak učinit pomocí kontaktního formuláře na webových stránkách České spořitelny, kdy vás bude kontaktovat poradce. Lze také dojít přímo na pobočku banky. Schůzku si lze sjednat i na určitý den a hodinu. Kreditní karta Odměna je tedy symbolem pro skutečné odměňování. Vy budete pohodlně nakupovat a zároveň získáte nějaké pozornosti v podobě slev nebo peněz navíc.
Můžete také využít možnost zažádat si o kartu CITI prostřednictvím formuláře, který naleznete pod tímto článkem.