Linkbuilding – úspěšná reklama pro Váš web

Myslíte si, že Váš web je dostatečně kvalitní, má dobrou pozici ve vyhledávačích, ale přesto nemá tolik návštěvníků, kolik byste rádi? V tom případě je tu ještě jedna možnost, jak na něj cíleně některé návštěvníky navést. Často totiž někteří nevědí, že Vaše služby potřebují, dokud někde nenarazí na článek, který jin je připomene. V tomto článku najdou i zpětný odkaz, který je dovede přímo na Vaše stránky. Této metodě se říká linkbuilding a je to velmi účinný způsob, jak lidem pomoci Vaše stránky najít.

Články pro Vaše potencionální klienty

Tvorba zpětných odkazů je velmi efektivním způsobem, který využívá stále více firem pro nalezení návštěvníků i tam, kde byste to možná ani nečekali. Sestavíme pro Vás velmi kvalitní a originální PR články, které zaujmou pozornost potencionálního zákazníka a umožní mu nahlédnutí přímo na Váš web. Pro tvorbu zpětných odkazů používáme hned několik metod, z nichž nejefektivnější je ovšem tvorba PR článků. Ty dělíme na v podstatě dva druhy:

  • Revoluční PR články – navrhneme Vám klíčová slova podle Vašich požadavků a četnosti zadávání do vyhledávačů a poté s těmito slovy napíšeme zajímavý článek, který společně s odkazem umístíme na některé weby.
  • Tematické PR články – podstata je stejná jako u předchozích článků. V čem je, ale rozdíl je jejich umístění. Tematické články se cíleně umisťují na weby, které se zabývají stejnými, či podobnými tématy. Protože se na nich objevuje vyšší počet Vašich potencionálních zákazníků, je tato metoda efektivnější, ale její cena je o něco vyšší.
Zajímavý článek:  Americká hypotéka Univerzál od Raiffeisenbank

V rámci SEO optimalizace Vám nabízíme ještě další služby, které pomohou získat Vašemu webu lepší pozici i větší počet návštěvníků. Neváhejte se na nás obrátit. Úspěšné podnikání dnes závisí na vhodné reklamě, čímž rozhodně linkbuilding je.

Simon / Pixabay