Spotřebitelský úvěr od České spořitelny

Spotřebitelský úvěr od České spořitelnySpotřebitelský úvěr od České spořitelny je určený k nákupu určitého zboží nebo k proplacení jistých služeb. V případě uvedení účelu úvěru a žádosti o spotřebitelský úvěr se dočkáte mnohem lepšího úročení.

Speciální spotřebitelská půjčka je garantována pevnou úrokovou sazbou. Funguje to velmi jednoduše, vyberete si zboží, které potřebujete koupit a na tuto konkrétní věc nebo službu získáte půjčku v ceně výrobků či úkonů za práci. Tímto způsobem zafinancujete například novou pračku, lednici, televizi, školné pro děti, vybavení domácnosti, rekonstrukci bytu, lázeňský pobyt, studium v zahraničí nebo nový automobil. Získáte přesnou sumu, jakou potřebujete a nebudete si zbytečně půjčovat víc peněz.

Spotřebitelský úvěr od České spořitelny se poskytuje od nejnižší částky 100 000 Kč. Horní hranice není předem nijak omezena, záleží na vaší potřebě, a také na dostatečné částce z vašeho příjmu určené k zajištění pravidelných měsíčních splátek. Až do částky 600 000 Kč je možné získat spotřebitelský úvěr  bez nutnosti zajištění. Během existence úvěrového účtu vám budou zasílány výpisy zdarma.

Čerpání částky z půjčky je možné buď jednorázově nebo postupným čerpáním podle momentální potřeby. Pokud si například vezmete půjčku na rekonstrukci domácnosti, budete postupně čerpat na úhrady faktur za práci řemeslníkům, za materiál a za vybavení. Měsíční splácení je možné dohodnout až na dobu maximálně deseti let.

O výhodné spotřebitelské úvěry si mohou zažádat občané České republiky s trvalým pobytem na území České republiky nebo cizí státní příslušník s povoleným trvalým pobytem na území České republiky.  Při podání žádosti na pobočce banky budete potřebovat jenom občanský průkaz a doklad k doložení účelu úvěru v případě, že máte osobní účet v České spořitelně. Jestliže máte účet v jiné bance, budete dokládat i potvrzení o příjmu od zaměstnavatele nebo daňové přiznání.