Půjčka Plus od Zuno

ZUNO BankPeníze z půjčky se musí splácet, ale i tak máte možnost si vybírat z nižších úroků a dalších výhod. Zajímavá je i půjčka Plus od Zuno. Půjčky od Zuno banky jsou bez poplatku za vyřízení, pokud se tedy někde setkáte, že po vás budou chtít peníze za vyřízení žádosti, hledejte jiný zdroj, kde se dá jednoduše zřídit půjčka ZUNO.

Půjčka Plus od Zuno je určena pro osoby, které chtějí k půjčce něco navíc. Pokud přijmete placení měsíčního poplatku 99 Kč, získáte mnohé výhody. Za prvé budete mít možnost předčasně splatit půjčku za nulové poplatky. Nic nezaplatíte ani v případě, že si zažádáte o změnu smluvních podmínek, nebo když si budete přát posílat esemesku s připomenutím dva dny před termínem, že se blíží datum splátky půjčky.

Automaticky získáte i pojištění splácení pro případy, kdy nečekaně zemřete, nebo se stanete invalidními. Pojištění si můžete nechat ještě více rozšířit za nižší poplatek. Pojištění se obecně týká smrti a invalidity třetího stupně, pracovní neschopnosti nebo nezaměstnanosti. V případě, že jste již invalidními, nemůžete si žádné pojištění zřídit. Pojištění pro případy smrti nebo trvalých následků je možné jenom do věku 64,5, jakmile docílíte 65. rok svého života, pojištění zaniká.

Zajímavý článek:  Hypoteční banka - Americká hypotéka

Půjčku Plus od Zuno si mohou zřídit občané s trvalým pobytem v České republice. Zaměstnanci musí mít minimálně 18 let, OSVČ nejméně 21 let. Horní věková hranice je stanovena na 70 let. Podmínkou žádosti je i zřízený účet u ZUNO. Čistý měsíční příjem musí být minimálně 7 500 Kč. U OSVČ se měsíční příjem vypočítává z ročního daňového základu vyděleného dvanácti.

Půjčku nezískají ženy na mateřské dovolené, studenti, osoby v domácnosti ani nezaměstnaní. Žadatelé nesmí ZUNO bance nic dlužit.