Sberbank – Předhypoteční úvěr

sberbankOtázky bydlení jsou stále žhavé a řeší je většina lidí a institucí. Sberbank nabízí předhypoteční úvěr za výhodných podmínek, kde je umožněno financování bydlení bez dočasné možnosti zastavení nemovitosti. Tento úvěr se poskytuje před hypotékou a jeho splatnost je mnohem nižší než u hypotečních úvěrů, protože se počítá s tím, že posléze se předhypoteční pozmění na hypoteční s danými podmínkami.

Výše půjčky: od 200 000 Kč do 3 000 000 Kč. Poskytují se finance až do 75  % zástavní hodnoty nemovitosti – u dřevostaveb až do 90 % LTV.

Kdo si může půjčit: Půjčka je určena občanům ČR, kteří potřebují peníze na uvedené účely.

Na co si mohu půjčit: Úvěr si lze vzít na pořízení družstevního bytu či na ekologické bydlení. Díky půjčeným penězům lze financovat bydlení bez dočasné zástavy nemovitosti. Díky úvěru se dají financovat nemovitosti, které se dosud nedají zapsat do katastru nemovitostí. Díle může jít o koupi bytu či stavebního pozemku od města nebo obce, družstevní bydlení s termínem převodu do osobního vlastnictví do 24 měsíců nebo o individuální výstavbu – začátek stavby, stavba dřevostavby, ekostavby a panelového systému.

Zajímavý článek:  Citi kreditní karta

Splatnost půjčky: Doba splatnosti je 24 měsíců.

Poplatky: Poplatek za zpracování činí 1 Kč při podpisu smlouvy. Vedení úvěrového účtu je zdarma.

Ručení: Bez ručitelů.  Jakmile půjde zřídit zástavní právo, nahrazuje se předhypoteční úvěr standardním hypotečním.

Roční úrok: garantovaná úroková sazba 4,99 % p.a.

Možnost sjednání půjčky: O úvěr můžete požádat na jedné z poboček Sberbank CZ. Informace jsou dále k dispozici na infolince 800 133 444, dotazovat se lze i pomocí kontaktního formuláře na webových stránkách Sberbank.

Rychlost poskytnutí peněz:  Ihned po vyřízení, popřípadě postupné čerpání peněz.

Výhody půjčky od společnosti: Díky úvěru zajistíte dostatek financí na bydlení u nemovitostí, kde zatím nejde provádět zástava. Úvěr je vyřízen v co nejkratším termínu. Neplatí se žádné poplatky za vedení úvěru.