Era hypotéka

eraHypotéka znamená pro mnohé lidi velkého strašáka, jiným se zdá ideálním řešením pro vylepšení současné situace pro bydlení. Hypotéky mají výhodnější úrokové sazby než klasické půjčky na cokoliv. Vypůjčené peníze se však musí využívat hlavně na bydlící, stavební apod. účely. Era hypotéka se vám může hodit v době, kdy si hodláte pořídit nové bydlení, plánujete  větší rekonstrukci či chcete refinancovat předchozí úvěr na bydlení.

Výše půjčky: Od 200 000 Kč až do 100 % zástavní hodnoty nemovitosti

Kdo si může půjčit: O hypotéku Era může zažádat fyzická osoba starší 18 let, která má založený Era osobní účet nebo Era online účet – pokud ho nemáte, bude založen při sjednávání hypotéky. Dále potřebujete doklad o totožnosti a doklady určené pro Era hypotéku.

Na co si mohu půjčit: Hypotéku Era můžete využit na koupi nemovitosti – také rozestavěné, či vlastnického podílu. Můžete odkoupit bytovou jednotku do osobního vlastnictví, koupit družstevní podíl nebo uhradit členský podíl. Hypotéka se dá použít na výstavbu, rekonstrukce, refinancování dříve poskytnutých úvěrů, na vypořádání majetkových poměrů týkajících se nemovitostí apod.

Zajímavý článek:  Úvěr na nemovitost od Komerční banky

Splatnost půjčky: Splátky hypotéky sedají rozložit až na 40 let.

Poplatky: dle aktuálního sazebníku

Ručení: se zástavou nemovitosti

Roční úrok: Sazby jsou individuální – záleží na půjčované částce a na domluvené době splácení. Garance stejné úrokové sazby je dána po dobu 30 dní – bude-li změněna úroková sazba v tomto období, získáte stejnou nebo výhodnější sazbu.

Možnost sjednání půjčky: Na pobočce Era Poštovní spořitelny.

Rychlost poskytnutí peněz: postupné čerpání dle dohody

Výhody půjčky od společnosti: U hypotéky počítejte s výhodnou úrokovou sazbou. Výše a datum splátek se přizpůsobí vašim možnostem. Půjčka se dává až do 100 % zástavní hodnoty nemovitosti. Získáte garanci na třicet dní pro nezhoršení úrokové sazby, která byla pro vás vypočítána. Splátky se dají rozložit až na čtyřicet let.