Era kontokorent pro mladé

eraObčas se vám stane, že řešíte náhlý nedostatek peněz na svém osobním účtu? Chcete mít jistou rezervu peněz? Patříte do věkové kategorie od osmnácti do 26 let? Potom se můžete zajímat o výhodný kontokorent pro mladé, kde platíte úroky jenom z vyčerpané částky. Kontokorent je půjčka, která na vás bude čekat a vy si ji vyberete v době, kdy to bude nutné. Peníze se dají použít na co zrovna potřebujete. Pro další informace pokračujte na tyto stránky.

Výše půjčky:  Limit kontokorentu je 20 000 Kč. Minimální částka k poskytnutí činí 2000 Kč. Poskytnutá výše se odvozuje od průměru pravidelných vkladů na účet nebo od výše příjmů.

Kdo si může půjčit: Studenti musí být ve věku od 18 let do 26 let. Musí se jednat o studenty řádného denního studia VŠ nebo VOŠ v ČR. Budete dokládat potvrzení o studiu.

Pro zaměstnance a podnikatele je podmínkou věk od 18 let do 26 let a vyplněná žádost.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – půjčka z kontokorentu je bezúčelová.

Zajímavý článek:  Citi kreditní karta

Splatnost půjčky: Vyčerpanou částku kontokorentu je nutné splatit vždy alespoň jedenkrát během šesti měsíců. Na blížící se splatnost budete upozorněni.

Poplatky: bez poplatku za zřízení a vedení

Ručení: bez zajištění

Roční úrok: 17,90%

Možnost sjednání půjčky: Na pobočkách Ery.

Rychlost poskytnutí peněz: Peníze jsou k dispozici ihned po vyřízení žádosti.

Výhody půjčky od společnosti: Kontokorent je řešením pro nedostatek peněz v době, kdy máte je nemáte ihned k dispozici. Za sjednání, vyřízení a vedení kontokorentu nebudete platit žádné poplatky. Není potřeba žádné zajištění a zbytečné formality. Úroky se platí jenom z částky, kterou skutečně vyčerpáte.