Era – Era kreditka

Era - Era kreditka
Era – Era kreditka

Když vám občas chybí peníze, musíte se pustit do řešení, jak těmto situacím, co nejlépe předcházet. V případě, že hledáte možnost, jak mít jistou rezervu stále k dispozici, můžete zkusit kreditní kartu. Era kreditka vám pomůže překonat dobu, kdy se vám nedostává dostatek peněz. Může jít třeba o velmi krátké přechodné období – například budete utrácet jenom několik dní před výplatou a vypůjčíte si několik tisícovek.

Výše půjčky: až 20 000 Kč

Kdo si může půjčit: O kreditní kartu si může zažádat fyzická osoba občan starší osmnácti let, která vyplní žádost o Era kreditku. K vyřízení budete potřebovat dva doklady totožnosti. Dále je nutné doložit váš příjem, jestliže vám pravidelně nechodí příjem ze zaměstnání na váš Era osobní účet či Era online účet u Poštovní spořitelny nebo ČSOB, a to po dobu minimálně tří měsíců.

Na co si mohu půjčit: Peníze z kreditky lze použít na cokoliv potřebujete – nejsou vázány na žádný účel. Placení je možné v kamenných i v internetových obchodech, vybrat můžete i hotovost z bankomatu.

Splatnost půjčky: dle smlouvy

Poplatky: Vydání Era kreditky je zdarma. Rovněž nic nezaplatíte za vedení Era kreditky během prvního roku její správy. Automatická plná splátka úvěru (roční poplatek) činí 200 Kč, změna smluvní dokumentace na žádost klienta vyjde na 200 Kč. Změna úvěrového limitu ze strany klienta je prováděna zdarma. Správa úvěru ke každé kreditní kartě 280 Kč – od druhého roku existence karty.

Zajímavý článek:  Era kontokorent pro mladé

Ručení: bez ručitelů

Roční úrok: Bezúročné období získáte až na 55 dnů! Čerpání úvěru 21,90%, úrok z prodlení REPO +7%

Možnost sjednání půjčky: na pobočce

Rychlost poskytnutí peněz: Peníze jsou k dispozici okamžitě po získání karty. 

Výhody půjčky od společnosti: Velkou předností Era kreditky je 55 dnů trvající bezúročné období. Zdarma získáte ke kreditce pojištění proti poškození, zničení či odcizení na zboží, které bylo zakoupené Era kreditkou – na dobu šesti měsíců od nákupu. Zdarma také získáte prodlouženou záruku o jeden rok nad rámec záruky. Era kreditka se vydává jako bezkontaktní a lze si zajistit i svou Image kartu – s vlastním designem. Nakupujete pohonné hmoty v síti Čepro EuroOil? Díky Era kreditce budete mít speciální slevu 0,40 Kč/l.