Sberbank – Nerezidenční hypoteční úvěr

sberbankUvažujete o koupi bytu, domu či jiné nemovitosti s tím, že ji dále budete pronajímat? Potom se zaměřte na úvěry, které mají zvýhodněné úročení vzhledem ke svému účelu. Sberbank poskytuje Nerezidenční hypoteční úvěr, který vám pomůže zakoupit nemovitost za jiným účelem než k využití k vlastnímu bydlení.

Výše půjčky: Úvěr se poskytuje až do 90% hodnoty nemovitosti u bytu a rodinného domu a do 80% hodnoty nemovitosti bytového domu.

Kdo si může půjčit: Určeno pro občany i pro cizince (refinancování).

Na co si mohu půjčit: Úvěr je určen na nemovitosti určené k následnému pronájmu. Na bytové domy s 4 a více byty, na bytové domy s 4 a více byty a s nebytovými kancelářskými prostory a také na  administrativní objekt a nebytové jednotky, které se používají na kancelářské účely.

Splatnost půjčky: Až 25 let na byt a rodinný dům, 20 let na bytový dům.

Poplatky: Momentální akce je zpracování úvěru za poplatek ve výši 1 Kč. Vedení úvěrového účtu k nerezidenční hypotéce je zdarma.

Zajímavý článek:  Sberbank - Americká hypotéka

Ručení: Bez ručitelů, úvěr se zastavuje nemovitostí.

Roční úrok: Garantované úroky od 3,69 % p.a. s možností slev až 0,6 p.b.

Možnost sjednání půjčky: O hypoteční úvěr můžete zažádat na pobočkách Sberbank CZ. V případě zájmu je možné se informovat na infolince 800 133 444 nebo pomocí kontaktního formuláře na webových stránkách Sberbank.

Rychlost poskytnutí peněz: Peníze budou poskytnuty po vyřízení půjčky a sjednání podmínek. Doba je individuální – záleží na době doložení potřebných dokumentů.

Výhody půjčky od společnosti: Garantovaná úroková sazba, vedení úvěru zdarma, bez poplatků. Možnost refinancování pro občany České republiky i pro cizince.