Vodafone – Vodafone půjčka

vodafoneJe pravdou, že se vám po určité době může spoření znelíbit a budete se poohlížet po možnostech si svůj splnit dříve než za několik let dalšího střádání volných finančních prostředků. Řešením vám může být půjčka, která umožní zaplacení vybraného zboží nebo služby a splácení budete provádět v dohodnutých termínech. Záleží na vás, jestli půjde o krátkou nebo delší dobu. Půjčky v různých výších poskytuje rovněž společnost Vodafone.

Výše půjčky: Od 20 000 Kč do 500 000 Kč.

Kdo si může půjčit: O půjčku mohou požádat jenom plnoleté osoby. Musí se jednat o fyzické osoby ve věku nad osmnáct let. K žádosti budete rovněž dokládat občanský průkaz. Získání půjčky je také podmíněno vaším minimálním měsíčním příjmem ve výši 12 000 Kč.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – nejde o účelovou půjčku.

Splatnost půjčky: Doba splácení se stanovuje v termínech od šesti do 72 měsíců. Bude vám umožněno si vybrat dobu splácení a konkrétní splátku. Jestliže bude vaším zájmem chtít půjčku předčasně splatit, ať úplně celou nebo částečně, můžete tak učinit. Splátky se provádějí z běžného účtu u Raiffeisenbank automaticky. Pokud máte běžný účet u jiné banky, budete si muset splácení půjčky zařídit pomocí trvalého či jednorázového příkazu. Splátky probíhají měsíčně.

Zajímavý článek:  Sberbank - FÉR půjčka na cokoliv

Poplatky: Bez poplatků předem za vyřízení a posouzení

Ručení: Bez ručitelů a bez jiného zajištění – až do výše 350 000 Kč. Jestliže dodáte ručitele – může jít o fyzickou nebo právnickou osobu, získáte nabídku v podobě výhodnější sazby úroků.

Roční úrok: výhodný úrok je dán dle sazebníku

Možnost sjednání půjčky: Půjčka se dá sjednat osobně na vybraných pobočkách Vodafonu s bankou od Raiffeisenbank.

Rychlost poskytnutí peněz: Půjčka se posuzuje a vyřizuje velmi rychle – bude stačit cca pět minut a dozvíte se, jestli došlo ke schválení či naopak k zamítnutí. Po schválení půjčky se peníze odesílají na váš účet v bance – okamžitě. 

Výhody půjčky od společnosti: U půjčky se lze spolehnout na skutečně rychlé vyřízení na přepážce. Peníze se odesílají ihned po schválení. Půjčku si můžete vzít na cokoliv, bez ručitelů a bez zástav. Výhodné úroky.