Hypotéka Klasik od Raiffeisenbank

Raiffeisen stavební spořitelnaPotřebujete vložit nějaké finance do koupě nebo do rekonstrukcí nemovitostí?  Chybí vám peníze na splnění vašich snů o bydlení? Zkuste se spolehnout na peníze z hypotéky, pořiďte si nemovitosti, po jakých dlouho toužíte a následně si už ze svého domácího pohodlí jenom splácejte.

Hypotéka Klasik od Raiffeisenbank nepožaduje žádný vstupní poplatek a bude zdarma. Každoročně můžete na úvěr dávat mimořádné splátky bez sankčních poplatků. Úvěr bude vyjednán ve velice krátké době, peníze můžete získat přímo na účet v případě stavby nemovitosti a bez dokládání faktur. Na výběr budete mít hned několik úrokových sazeb s platností od jednoho roku do patnácti let. K dispozici je také plovoucí úroková sazba.

Zájem o hypotéku určitě urychlí minimum požadovaných dokladů. Lze se zajímat také o čerpání na návrh na vklad zástavní smlouvy, což rovněž přispěje k rychlejšímu vlastnímu čerpání hypotéky v horizontu až několika měsíců.

Hypotéka Klasik od Raiffeisenbank se dá použít na financování výstavby nebo rekonstrukce nemovitosti. Dále se hodí na koupi nemovitosti u nás i v zahraničí, k zaplacení družstevních bytů a úhradu převodu členských práv, nebo úhradu členského podílu. Bude vám vyhovovat i v době, kdy potřebujete uhradit částky pro vypořádání majetkových poměrů během dědictví, rozvodu apod.

Zajímavý článek:  Půjčky jsou v naší společnosti naprosto běžná záležitost, účel poskytovatelé neřeší

Hypotékou lze zaplatit náklady na bytovou jednotku v osobním vlastnictví nebo družstevní byt, rodinný dům, ateliér, rekreační objekt pro individuální rekreaci, pozemky pro výstavbu do 5 000 m2, na ostatní pozemky a vedlejší stavby – kůlny, garáže apod.

Hypotéku lze získat až do 100 % zástavní hodnoty nemovitosti. Je povoleno mít až 20 % z výše úvěru k použití na cokoliv.  V bance tedy nemusíte pro tuto sumu prokazovat žádný účel. Splatnost úvěru je možná od pěti do 30 let.

 


Vyzkoušejte hypotéku od Hypoteční banky