Premium půjčka Komerční banky

komercni-banka1Hledáte možnosti, kde si výhodně půjčit? Nezajímají vás nízké sumy, ale rovnou sta tisíce a milióny? Právě pro tyto účely je tu pro vás Premium půjčka Komerční banky, která vám pomůže vyřešit finanční problémy nebo potřeby ve velmi krátkém čase a za dobrých podmínek.

O Premium půjčku Komerční banky si mohou zažádat občané České republiky, cizinci s trvalým pobytem v ČR, občané členských zemí EU s povolením k přechodnému nebo trvalému pobytu v ČR. Na co je půjčka určena? Použít ji můžete na cokoliv potřebujete, protože se jedná o neúčelovou půjčku. Ovšem využívá se pouze k osobním potřebám a ne na podnikatelské aktivity.

Jakou částku si přesně můžete půjčit? Rozmezí je stanoveno od 300 000 do 2 500 000 Kč. Splácení půjčky je stanoveno na maximum šesti let. Splátky musí být zajištěny placením z běžného účtu u Komerční banky a můžete si zvolit den, který vám vyhovuje pro splácení pravidelné splátky. Pokud ho nemáte, máte možnost si ho před poskytnutím půjčky založit a zajistit tak splnění této podmínky.

Premium půjčka se rovněž dozajišťuje ručením, vkladem u Komerční Banky nebo stavebním spořením u Modré pyramidy stavební spořitelny. Žadatel o Premium půjčku musí v den podání žádosti dodat dva doklady totožnosti (OP, cestovní pas aj.), potvrzení o příjmu ze zaměstnání nebo daňové přiznání za poslední zdaňovací období, kde nesmí chybět ani doklad o zaplacení daně.

Premium půjčka – to je okamžité rozhodnutí, zda vám budou žádané peníze poskytnuty. Lze získat půjčku do 2 500 000 Kč bez zajištění. V případě, že získáte extra finanční obnos, nic vám nebrání dát na půjčku mimořádnou splátku, nebo ho úplně zaplatit. To vše bez sankcí za předčasné splacení. K půjčce si můžete zdarma sjednat pojištění proti nesplácení úvěru, které se bude hodit hlavně v době dlouhodobé nemoci, ztráty zaměstnání, ale i v případě invalidity nebo nenadálé smrti.