Kreditní karta pro podnikatele

Potřebujete vysoké úvěrové limity? Kreditní karta pro podnikatele s úvěrovým limitem v českých korunách je dostupná i pro firmy. Není nutné dlouhodobě spořit a i tak máte k dispozici finanční rezervu, kterou můžete používat podle potřeby.

Výše půjčky: úvěrové limity jsou možné od částky 20 000 Kč do 500 000 Kč

Kdo si může půjčit: ČSOB Kreditní karta pro podnikatele je určena pro podnikatele a firmy, které touží mít finanční rezervu bez ohlížení se na momentální výši financí na vašem podnikatelském účtu. K žádosti o kreditní kartu budete předkládat aspoň 1 daňové přiznání za uplynulých 12 měsíců s přílohami. Dále dokument opravňující k podnikání – výpis z obchodního či živnostenského rejstříku. Nesmí chybět ani doklad o zaplacení daně z příjmu za předešlé účetní období a čestné prohlášení, že je firma bezdlužná vůči finančnímu, sociálnímu úřadu a zdravotní pojišťovně. Dále dodáte také doklad totožnosti jednající osoby. Dále je nutné vlastnit podnikatelské konto u ČSOB.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv. Peníze se dají využívat k běžnému placení, například za zboží a služby od obchodních partnerů, při firemních akcích a také na služebních cestách. Kartou se dá zaplatit u většiny obchodníků a na internetu, platby jsou zabezpečené 3Dsecure.

Zajímavý článek:  Sberbank - FÉR půjčka na cokoliv

Splatnost půjčky: Vyčerpaná částka úvěru se dá splácet kdykoliv, většinou bez poplatku, a to i mimo sjednaný termín splatnosti. Každý měsíc je možné splácet pouze 5 % z vyčerpané částky. Den splatnosti si můžete sami zvolit – v období od 5. do 25. dne v měsíci.

Poplatky: podle sazebníku ČSOB

Ručení: bez ručitelů

Roční úrok: bezúročné období až 45 dnů, dále úroky podle aktuálního sazebníku banky

RPSN: záleží na poskytnuté sumě

Možnost sjednání půjčky: Na pobočkách ČSOB v pracovní době.

Rychlost poskytnutí peněz: Po sepsání smlouvy jsou peníze ihned k dispozici.

Výhody půjčky od společnosti: K výhodám patří, že klienti si zvolí týdenní limit, minimální výše je 10 000 Kč a maximální ve výši poskytnutého úvěru. Pro jeden úvěrový limit si lze sjednat několik karet/plastů, přičemž každý plast může obsahovat odlišné doplňkové služby.

Kreditní karta
jarmoluk / Pixabay