Citi kreditní karta

Kreditní karta CITIPotřebujete extra peníze? Vaše momentální finanční potíže můžete vyřešit díky kreditní kartě. Citi kreditní karta je snadno získatelná, ale i tady je třeba dodržet dané podmínky banky. O Citi kreditní kartu si můžete zažádat pohodlně online způsobem. K dispozici je i informační linka, kdy si domluvíte schůzku s obchodním zástupcem a ten se dostaví na domluvené místo a v dohodnutém čase, který vám maximálně vyhovuje. Zde od vás převezme žádané dokumenty a je hotovo. Pochopitelně se můžete vypravit i na pobočku banky, kde s vámi vše vyřídí.

Citi kreditní karta – jak ji získat?
Žadatel nebo žadatelka o Citi kreditní kartu by měli mít minimální čistý měsíční příjem 12 000 Kč. Věk je stanoven od 21 let. Musíte být zaměstnanci nebo podnikateli. Při žádosti dokládáte vyplněnou a podepsanou žádost, občanský průkaz nebo cestovní pas a jiný další doklad – rodný list, řidičský průkaz, kartičku zdravotní pojišťovny, zbrojní průkaz apod. Jakmile banka přijme potřebné dokumenty a ověří si doklady, posoudí, zda získáte kreditní kartu.

Zajímavý článek:  Oberbank FlexiHypotéka

Po schválení obdržíte Citi kreditní kartu (další produkty) do dvou týdnů poštou, přijde vám jako obyčejná poštovní zásilka. Zásilka však bude obsahovat neaktivní kartu, pro její aktivaci budete muset zavolat na číslo aktivační linky a poté ji můžete používat podle libosti. Na této lince si rovněž zvolíte čtyřmístný A-PIN pro výběr hotovosti z bankomatů, pro platby u obchodníků, pro první přihlášení do Citibank Online. Dále vyberete i  šestimístný T-PIN ke komunikaci se CitiPhone. Během prvního kontaktu s linkou CitiPhone projdete bezpečnostní procedurou, kde dojde k ověření. Tímto způsobem bude omezeno zneužití kreditní karty někým cizím.

Ke kreditní kartě budete mít 24hodinový přístup pomocí zákaznické/servisní linky nebo internetovým stránkám. Zde si můžete  kontrolovat zůstatky, minimální splátky, transakce apod.

 


Online žádost – kreditní karta CITI