Osobní úvěr z Komerční banky

Osobní úvěr z Komerční banky
Osobní úvěr z Komerční banky

Potřebujete rychle peníze a vaše bankovní konto je poněkud prázdné? Můžete se spolehnout na staré dobré služby ověřených bank. Osobní úvěr vám je k dispozici i v Komerční bance. Rychlá osobní půjčka je poskytována bez rizika a s pojištěním zdarma.

Osobní úvěr od Komerční banky je možná poskytnout občanům České republiky, cizincům s trvalým pobytem v České republice nebo občanům členských zemí EU s povolením k přechodnému nebo trvalému pobytu v České republice.

Co má pro vás nachystán Osobní úvěr od Komerční banky?

V rámci tohoto úvěru si můžete zažádat o hotovostní nebo bezhotovostní úvěr  od minimálně 30 000 Kč do maxima 2 500 000 Kč. Úvěr musí být splacen maximálně do šesti let. Příznivou zprávou pro každého žadatele je, že při půjčení peněz do 2 500 000 Kč nemusí banka vyžadovat zajištění. Mezi možnostmi zajištění se uvádí například ručení, stavební spoření u Modré pyramidy stavební spořitelny nebo vklad u Komerční banky. Splácení úvěru je podmíněno splátkami z běžného účtu u Komerční banky.

Osobní úvěr od Komerční banky se poskytuje jenom na osobní potřeby, tedy ne na podnikatelské aktivity. K vyřízení Osobního úvěru budete potřebovat dva doklady totožnosti – např. OP, cestovní pas, podklady s vaším prokazatelným měsíčním příjmem, potvrzení o výši příjmu či daňové přiznání za poslední zdaňovací období. Nesmí chybět ani doklad o zaplacení daně.

Osobní úvěr vám dává právo si rozložit splácení na vám vyhovující dobu. Můžete splácet v den, který vám nejlépe sedí – třeba hned po výplatě. Jestliže získáte extra peníze, můžete úvěr kdykoliv splatit předčasně bez sankcí. K úvěru můžete získat zdarma pojištění proti nesplácení úvěru, které se bude hodit při ztrátě zaměstnání, dlouhodobém onemocnění, úmrtí nebo invaliditě.