Konsolidace půjček u GE Money Bank

Konsolidační půjčka od GE Money BankPatříte mezi půjčkové blázny a máte jich už tolik, že se pomalu ztrácíte v informacích, kde, kdy a kolik platit? Více půjček a úvěrů je vždy problémem a samozřejmě také zátěží pro váš finanční rozpočet. Každá půjčka je úročena, většinou obsahuje i různé poplatky navíc. Situace je ještě složitější, jestli máte půjčky a úvěry u různých bankovních a nebankovních společností. Chcete mít v placení půjček klid a perfektní přehled? Mějte jednu půjčku místo několika! Zcela jednoduše vám to umožní konsolidace půjček.

Konsolidace půjček u GE Money Bank vám umožní sloučení vašich půjček, ale také půjček dalších členů rodiny do jedné. Díky snadnému sloučení budete platit jednu splátku, v jeden termín a měsíční splátka může být díky konsolidaci mnohem nižší, než součet momentálních splátek u několika půjček. S Konsolidací půjček u GE Money Bank lze sloučit neomezené množství půjček až do maximální částky 600 000 Kč. Společně s půjčkami a úvěry se mohou sloučit také kontokorenty a kreditní karty.

K vyřízení konsolidace nebudete potřebovat žádné ručitele ani zástavu. GE Money Bank za vás sama vyřídí splacení půjček u jiných bank a nebankovních společností. Konsolidace půjček je bez poplatku za vedení účtu, neplatí se extra peníze ani poskytnutí úvěru a ani za předčasné zaplacení celé půjčky, nebo zaplacení mimořádných splátek. Doba splácení lze rozvrhnout až na dobu 96 měsíců. Získáte možnost si půjčit i dodatečné finance na cokoliv. Datum splátky si stanovíte podle vašeho gusta – například v nějaký den okolo výplaty. Pravidelné splácení je prováděno z běžného účtu vedeného u GE Money Bank. V případě, že zde žádný bankovní účet nemáte, musíte si ho pro tyto účely zřídit ještě před podpisem smlouvy.

O Konsolidaci půjček může zažádat každý, ale musí splňovat podmínky banky. Jde například o minimální měsíční příjem 5 000 Kč, sdělení telefonu do zaměstnání, vyplnění žádosti od spolužadatele u částek vyšších než 300 000 Kč atd.