Bankovní půjčky – Homepůjčka.cz

Nebankovní půjčky – Homepůjčka.czNa webové stránce Homepůjčka.cz seženete přehled zajímavých finančních produktů jednotlivé nebankovní nebo bankovní půjčky jsou k dispozici díky online žádosti. Zcela jednoduše a rychle si zažádáte o půjčku online a posléze můžete zaplatit podle libosti vaše plánované výdaje.

Bankovní půjčky – Homepůjčka.cz si můžete vybrat z půjček bez zástavy nebo se zástavou. Bankovní půjčky bez zástavy jsou zde nabízeny v podobě Citibank půjčka ihned, Česká spořitelna půjčka online nebo Kreditní karta Citibank online. Bankovní půjčky se zástavou se nabízí v podobě výhodné hypotéky.

U hypoteční půjčky vyplníte žádost o sjednání online a vybrat si lze z patnácti poskytovatelů hypoték. Jakmile vyplníte žádost, budete kontaktováni specialistou na hypotéky a budou s vámi konkrétně probrány všechny náležitosti. Úrokové sazby očekávejte už od 2,19%. Hypotéku získáte už od 150 000 Kč se splatností až na čtyřicet let. K dispozici jsou i americké hypotéky, kde nepotřebujete potvrzení o vašem příjmu. Hypotéky se vyřizují velice snadno a bez zbytečného protahování. Jestliže bude objeven záznam v bankovních registrech dlužníků, můžete popřemýšlet o nebankovní hypotéce.

O bankovní půjčky do 50000 Kč si rovněž jednoduše zažádáte online způsobem pomocí vyplnění formuláře. Zde uvedete osobní údaje, ale také kontakty na vás, příjem a údaje o zdroji příjmů.  Po vyplnění žádosti budete kontaktováni do několika hodin až do pár dnů. Půjčky online jsou neúčelové a částky lze použít na cokoliv. Bankovní půjčka od České spořitelny se poskytuje od 30 000 do 600 000 Kč. Stejná suma je poskytována i půjčkou ihned Citibank. Půjčky lze splácet i několik let v daných měsíčních splátkách. Vypůjčené peníze se vyplácí převodem na bankovní účet nebo v hotovosti. V případě, že chcete splatit půjčky dříve, nejsou účtovány žádné sankční poplatky za předčasné vyrovnání půjčky.