Hotovostní úvěr mPŮJČKA plus

Hotovostní úvěr mPŮJČKA plus
Hotovostní úvěr mPŮJČKA plus

Potřebujete peníze v hotovosti? Nemáte možnost nikde sehnat určitý finanční obnos a nutně ho potřebujete k pokrytí nenadálých finančních problémů? Nebo jste jen zatoužili si něco důležitého koupit a je vám líto, že se momentálně nedostává potřebné sumy peněz? Vše může vyřešit jednoduchá a rychlá půjčka.

Hotovostní úvěr mPŮJČKA plus od mBank se vyřizuje online způsobem a je poskytována současným klientům mBanky v internetovém bankovnictví. Pokud se tedy zajímáte o realizaci půjčky od mBank, musíte si nejprve založit běžný účet. Vyřízení samotné půjčky je velmi snadné a zabere jenom několik minut. Navíc se nemusíte trmácet nikam do obchodního místa banky.

Předschválená výše hotovostního úvěru se ukazuje klientům přímo v internetovém bankovnictví, tam kde mají zprávy z banky. Sami si zvolíte den, kdy budete chtít splácet pravidelnou měsíční splátku. K výhodám patří, že vedení půjčkového účtu je zcela zdarma. V případě, že získáte extra sumu, můžete dát na půjčku mimořádnou splátku nebo ji zcela splatit před dohodnutým termínem. Předčasné částečné nebo úplné zaplacení je zcela bez sankčních poplatků. Na schválení půjčky nemusíte nijak čekat, protože schvalování probíhá online způsobem po celých 24 hodin denně a sedm dní v týdnu. Smlouvu jenom potvrdíte v internetovém bankovnictví a je hotovo. Jakmile dojde k potvrzení smlouvy, získáte hned peníze k dispozici  a ocitnou se na vašem osobním účtu mKONTO. Peníze lze využít také pro investiční půjčky, které vám pomohou v začátcích podnikání – http://ihned-pujcky-bez-registru.info/investicni-pujcka/

Poplatky se neplatí za vedení úvěrového účtu, ani za mimořádné splátky, předčasné splacení a také ani za splátky posílané z osobního účtu mKONTO. Zároveň dostáváte elektronické měsíční výpisy na váš email a máte tím pádem přehled o půjčených a zatím splacených financích. Internetové bankovnictví můžete ovládat i z vašeho mobilního telefonu. Půjčka se poskytuje od 10 000 Kč do 500 000 Kč a je potřeba mít souhlas manžela/manželky s uzavřením úvěrové smlouvy – to je vyžadováno u částky nad 100 000 Kč.