Půjčka na cokoliv s rychlým vyřízením

pujcka
Pezibear / Pixabay

Sháníte vhodnou půjčku pro vaše potřeby? Bankovní půjčky Presto se poskytuje v UniCredit Bank. K velkým výhodám patří, že se při žádosti o půjčku neuvádí účel, peníze jsou tedy využitelné na cokoliv.

Pro koho je půjčka presto určena?

O bankovní půjčku Presto si mohou požádat plnoletí občané ČR nebo cizinci s trvalým pobytem v České republice a rodným číslem. Dále budete potřebovat mít telefonní kontakt a trvalé příjmy. V případě, že budete zaměstnáni, nesmí být žadatelé ve zkušební nebo výpovědní lhůtě. PRESTO Půjčka na cokoli se poskytuje až do výše 500000 Kč. Jedná se o neúčelovou půjčku, která je dostupná od částky 30000 Kč. Velkou výhodou je, že bez spolužadatele můžete získat až 250000 Kč.

Úroky? Jenom výhodně!

Půjčka Presto vám zaručí velice výhodné úroky. Úrokové sazby se pohybují již od 6,9 % p.a. půjčka se vyřizuje na pobočce banky, stačí přijít a během jedné návštěvy je vše vyřízeno, pokud doložíte veškeré potřebné dokumenty – o dokladech se lze informovat předem.

Ivana S., Ivančice: Rychle jsem si půjčila 200000 Kč, splácení bude pomalejší, ale i tak děkuji za vstřícné jednání.

Konsolidace půjček

Kromě klasické půjčky se dají bankovní půjčky Presto využít také pro zaplacení stávajících půjček pomocí tzv. konsolidace půjček. Sloučí se vaše momentální zůstatky na půjčkách, úvěrech, hypotékách, kreditních kartách apod., celkovou částku po součtu zůstatků si vezmete a snadno se vypořádáte s dluhy. Je výhodné mít jen jednu půjčku a tím pádem si ohlídat pravidelné splátky. Navíc budete mít veden jeden půjčkový účet, což je spojeno s jedním vydáním na poplatky a úroky.

Zajímavý článek:  Vodafone - Kreditní karta

Splácení půjčky

Splácení půjčky probíhá v dojednaných splátkách. Během trvání půjčky můžete zrealizovat odložení splátek celkem až pětkrát. Prvně lze odložit až desátou měsíční splátku. Mimořádné splátky se dají ukládat na půjčku, je možné i celkové předčasné splacení.