Era půjčka od Poštovní spořitelny

Era půjčka od Poštovní spořitelny
Era půjčka od Poštovní spořitelny

Era půjčka od Poštovní spořitelny vám umožní si půjčit peníze na cokoliv potřebujete. Při žádosti nemusíte vůbec sdělovat účel vaší půjčky. Splátky si určíte takové, jaké zvládnete a sami se rozhodnete , kdy půjčku splatíte. Era půjčka je vyřízena velmi rychle a úroková sazba začíná na 9,9% ročně.

K výhodám půjčky Era patří, že neplatíte žádné poplatky za poskytnutí a správu půjčkového účtu. Rovněž nebudete muset platit žádné poplatky v případě, že získáte peníze navíc a budete chtít předčasně splatit celou půjčku před domluveným termínem.

V žádném případě nedokládáte žádné dokumenty, na co jste použili peníze. Pokud vás ale zajímá výhodnější úroková sazba a víte, na jakou konkrétní věc využijete peníze, můžete tak učinit. Spotřebitelské úvěry – úvěry, kde uvádíte účel jsou úročeny fixní sazbou. Na bydlení je dobré se zajímat přímo o Era hypotéku.

O půjčku si mohou zažádat plnoleté osoby, tedy starší osmnácti let. K půjčce je potřebné mít založený Era osobní účet nebo Era online účet. V případě, že ho nemáte, můžete si ho sjednat současně s půjčkou. Nejpozději musí být ovšem založený po jejím schválení. K žádosti o půjčku musíte doložit dva doklady totožnosti – občanský průkaz, řidičský průkaz, cestovní pas, zbrojní průkaz apod. Příjmy nemusíte dokládat jestliže jsou příjmy připisovány aspoň po dobu tří měsíců na osobní účet u Poštovní spořitelny nebo ČSOB.

O půjčku si můžete zažádat na pobočkách Poštovní spořitelny, nebo vyplňte kontaktní formulář a zástupci vás budou sami kontaktovat. Rovněž není problém se dohodnout na zřízení Era půjčky na pobočkách České pošty. Záleží na vás, jaký způsob žádosti vám bude nejvíc vyhovovat. Půjčku můžete získat až v hodnotě 300 000 Kč bez zajištění.