Vodafone – Kreditní karta

vodafoneČas nákupů je vždy velkým lákadlem. Nebaví vás jenom odolávat pěknému sortimentu a chcete si aspoň občas dopřát koupě něčeho pěkného? Nedostatek peněz můžete zvládnout díky kreditní kartě, která je vždy připravena zaplatit, co zrovna chcete. Zařídit si můžete také speciální Vodafone kreditní kartu, která vám pokryje nečekané nebo plánované výdaje.

Výše půjčky: Závisí na individuálním posouzení každého zájemce.

Kdo si může půjčit: O kreditní kartu mohou žádat plnoleté osoby, které mají pravidelný příjem. Zároveň se musí jednat o jedince, kteří nic nedluží u jiných poskytovatelů.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – u půjčky není potřeba prozrazovat účel.

Splatnost půjčky: Kreditní karta MasterCard Standard mezinárodní platební karta s magnetickým proužkem a čipem je platná na dobu tří let.

Poplatky: Poplatek za vedení kreditní karty dělá 45 Kč za měsíc. V případě, že utratíte minimálně 5000 Kč měsíčně, poplatek se vám bude vracet. Zpoplatnění  vás čeká u výběrů hotovosti z bankomatů. Za výběr hotovosti z bankomatu RBCZ je poplatek 50 Kč, u jiných  bank činí poplatek 79 Kč. Hlavní kartu získáte bez poplatku.

Ručení: bez ručitele a není potřeba ani zástava majetku

Roční úrok: Bezúročné období ke kartě se dá uplatnit až na 60 dní.

Zajímavý článek:  Peníze na studium od Komerční banky

Možnost sjednání půjčky: Zažádat o kreditku se dá podáním žádosti o vydání kreditní karty. K tomu je nutné vyplnění formuláře na pobočkách.

Rychlost poskytnutí peněz: Hned po vyřízení kreditní karty.

Výhody půjčky od společnosti: Kreditní karta Vodafone vám bude nápomocná v době, kdy potřebujete stálý přístup k financím. Mimo nasmlouvaného finančního obnosu na kreditní kartě obdržíte víkendová volání zdarma nebo dárek. Volání zadarmo má podmínku nákupu kreditní kartou minimálně za 2000 Kč. K využití máte také bezúročné období šedesáti dnů. Díky získané kartě navíc vysadíte strom. Ve Vodafone bankovním balíčku Plus budete mít 1 z dárků: balíček Kamarádi na 2 roky zdarma, slevu 2 000 Kč na libovolný telefon či 180 minut volání navíc do sítě Vodafone na dobu 6 měsíců.