Osobní půjčka u Raiffeisenbank

Osobní půjčka u RaiffeisenbankRychlé půjčky jsou velmi žádané a dojít si pro ně můžete i do bankovních společností. Jedním z příkladů je Raiffeisenbank, kterou můžete obdržet ve velmi krátkém termínu. Příjemným bonusem je vedení půjčky bez poplatků, rovněž sjednání je zdarma a nezpoplatněné je i možnost předčasného splacení celé vypůjčené částky.

Osobní půjčka u Raiffeisenbank vás nemůže zaskočit žádnými skrytými podmínkami. Stačí, abyste vyplnili online žádost o půjčku a během několika minut získáte konkrétní nabídku osobní půjčky, s dobou splatnosti, výší měsíční splátky a úroky k dané výši úvěru. Nejsou zpoplatněny ani mimořádné splátky na půjčku, pokud získáte peníze navíc a budete chtít umořit částečně nebo úplně dluh. K půjčce získáte základní pojištění schopnosti splácet zdarma. Jestliže provedete převod platebního styku do Raiffeisenbank, očekávejte nižší úrokovou sazbu o jedno procento.

Půjčku můžete získat ve výši od 20 000 Kč do 500 000 Kč. Splácet je možné po dobu šesti až 72 měsíců. Flexibilní půjčka se vám přizpůsobí a vyhoví, pokud budete potřebovat navýšit limit úvěru při řádném splácení, můžete si nechat snížit pravidelné splátky, nebo si změnit den placení měsíční splátky (například v době, kdy změníte zaměstnavatele a on vám bude výplatu dávat později než předešlý).

Jedná se o standardní osobní půjčku, u které nemusíte dokládat žádný účel. Lze si tedy půjčit peníze na cokoliv. K půjčce nemusíte dokládat potvrzení o výši vašeho příjmu. Zajištění půjčky se nevyžaduje. Předschválené částky půjčky se zobrazují v internetovém bankovnictví. Peníze dostanete už do 24 hodin do schválení. Splácení půjčky se automaticky zajišťuje z  běžného účtu u Raiffeisenbank. Splátky jsou měsíční. Pokud budete aktivně používat běžný účet eKonto Mini nebo eKonto Komplet, dostanete zpátky poplatek za uzavření doplňkové pojištění proti riziku ztráty zaměstnání a dlouhodobé pracovní neschopnosti.