Účelová půjčka u Raiffeisenbank

raiffeisenbank3Máte jasné představy, co by se vám hodilo koupit právě nyní? Může jít o novou lednici, pračku, automobil, kuchyňskou linku, vestavěnou skříň nebo novou střechu. Možná potřebujete jenom rekonstruovat byt nebo zmodernizovat nějaké pokoje v domě. U účelové půjčky musíte uvádět, na co si chcete půjčit peníze, ale na druhou stranu získáte o dvě procenta výhodnější úrokovou sazbu v porovnání s bězúčelovou půjčkou.

Účelová půjčka u Raiffeisenbank vás potěší neúčtováním žádných poplatků za vedení a za sjednání půjčky. Zdarma můžete rovněž dávat mimořádné splátky na půjčku, nebo ji celou předčasně splatit zcela bez sankcí. Získáte možnost čerpat půjčku až do 50 000 Kč na neúčelové potřeby. Není nutné ručit na půjčku nemovitostí. S půjčkou získáte základní pojištění schopnosti splácet zdarma. Snížení úrokové sazby o jedno procento se vám poštěstí pokud převedete platební styk do Raiffeisenbank. Účelová půjčka se poskytuje od  minimální částky 50 000 Kč až do maxima 1 000 000 Kč. Splácet lze po dobu šesti až 120 měsíců.

Nevyžaduje se zajištění zástavou nemovitosti, ale pokud chcete získat vyšší limit, doporučuje se zajištění spolužadatelem.

Zajímavý článek:  Fio hypotéka

Sjednanou částku půjčky budete čerpat po předložení dokladu s důkazem o účelu půjčky. Následně budou potřebné finance poslány na účet prodávajícího nebo dodavatele. Mohou se proplácet i zálohové faktury. Čerpání probíhá do maximálně šesti měsíců od schválení půjčky.

Během čerpací doby splácíte jenom úroky z dosud vyčerpané částky půjčky, na pravidelné splácení přejdete až teprve po skončení celého čerpání.

Den splátky si zvolíte podle sebe, co vám nejvíce vyhovuje. V průběhu splácení ho můžete ještě změnit. Pokud budete řádně splácet dosavadní půjčku, můžete využít nabídky navýšení úvěru a přijít si tak k dalším dodatečným financím.