Optimální půjčka od Komerční banky

Optimální půjčkaPotřebovali jste peníze a už dlužíte od několika desítek tisíc korun do několika miliónů? Nemáte přehled o tom, kde co a kdy platit? Usnadněte si splácení díky sloučení půjček! Možností máte hned několik a nechybí ani řešení půjčky díky Komerční bance. Optimální půjčka od Komerční banky je určena občanům České republiky, cizincům s trvalým pobytem v České republice nebo občanům členských zemí EU s povolením k přechodnému nebo trvalému pobytu v ČR.

Optimální půjčka vám dovolí snížit částku měsíčních splátek úvěrových produktů, které v současné době vlastníte. Díky této půjčce také získáte přehled o momentálních závazcích, protože je sloučíte v jednu. Budete mít jen jednu půjčku a ne hned několik – to pro vás znamená, že nebudete platit například poplatky na pět půjček, ale jenom na jednu. Konsolidace úvěrových produktů je proveditelná pro půjčky a úvěry od 30 000 Kč do 2 500 000 Kč.

Optimální půjčka od Komerční banky má maximální splatnost deset let. Půjčku můžete získat bez zajištění až do maxima 2 500 000 Kč. Půjčka je určena pouze ke konsolidaci čili sloučení již existujících úvěrových závazků, které nemají po splatnosti.

V případě žádosti o Optimální půjčku musíte sebou přinést a doložit dva doklady totožnosti, potvrzení o příjmu nebo daňové přiznání, úvěrovou dokumentaci úvěrů a půjček z jiných finančních společností, které chcete zahrnout do konsolidace. Plusem půjčky je zajímavá úroková sazba a vyřízení bez poplatku. Kromě toho si můžete zdarma uzavřít pojištění schopnosti splácet. Optimální půjčka od Komerční banky se vztahuje také na povolené debety a kreditní karty. V rámci půjčky můžete obdržet i neúčelovou část, kterou můžete použít na jakékoliv nepodnikatelské účely. Po použití Optimální půjčky budete mít menší měsíční splátky než doposud.