Hypotéka Dopředu Dozadu

Hypotéka od Komerční bankyHypotéka Dopředu Dozadu je finančním produktem, který nabízí svým klientům a ostatním zájemcům Komerční banka. Jedná se o garantovanou hypotéku. Získáte ji dříve, než dojde k výběru vaší nemovitosti. Díky této hypotéce zaplatíte koupi nemovitosti do vlastnictví, výstavbu, modernizaci, opravy nebo rekonstrukci.

Minimální výše úvěru je stanovena na 200 000 Kč a maximální výše je omezena určitými podmínkami, jako například schopností klienta splácet a 85 % (max. 8 mil Kč) nebo 100 % (max 4. mil Kč) z ceny zastavených nemovitostí. Rovněž záleží na celkové sumě investic – rozpočtových nákladů, kupní ceně apod.

Platnost Hypotéky Dopředu je stanovena na šest měsíců. Máte však možnost si platnost prodloužit na maximálně devět měsíců od podepsání smlouvy. Jakmile uplyne tato doba a zároveň budou splněny stanovené podmínky ve smlouvě, můžete hypotéku „překlopit“ na standardní hypoteční úvěr nebo Flexibilní hypotéku u KB.

Hypotéku Dopředu není problém uzavřít už během první návštěvy banky. Není nutné předkládat doklady ohledně nemovitosti, nemusíte předkládat ani potvrzení vašeho příjmu. Bude provedena jenom kontrola osobních dokladů. Smlouva se uzavírá okamžitě a vy získáte garanci momentální úrokové sazby na šest měsíců dopředu. Tento čas využijete na hledání vám vyhovující nemovitosti apod.

Hypotéka Dozadu umožňuje refundování už vynaložených nákladů na bydlení. V horizontu dvanácti měsíců zpátky. Podmínky k získání úvěru jsou standardní a peníze nelze využít na cokoliv jako při tzv. americké hypotéce. Hypotéku Dopředu Dozadu lze také získat formou Flexibilní hypotéky a zároveň obdržet nějaké výhody navíc. Budete mít například možnost změnit výši splátek, rychleji předčasně splatit bez sankčních poplatků, přerušit splácení na jeden až tři měsíce, odložit začátek splácení až o jeden rok atd.