Malý úvěr pro podnikatele

malý úvěr pro podnikatele
geralt / Pixabay

Podnikáte a chcete se zadlužit, abyste mohli ještě více rozjet váš byznys? Malý úvěr pro podnikatele od ČSOB má mnohé podnikatelské využití a možnost splácení až několik let. Navíc malý úvěr není zase tak malý, protože vám přinese až několik miliónů na pokrytí vašich podnikatelských aktivit.

Výše půjčky: od 50 000 Kč do 8 000 000 Kč

Kdo si může půjčit: Žadatelé předkládají vyplněnou žádost o úvěr, daňové přiznání za poslední jedno účetní období, doklad o zaplacení daně z příjmu za uplynulý účetní rok, dokument s oprávněním k podnikání, výpis z obchodního/živnostenského rejstříku, čestné prohlášení o bezdlužnosti firmy vůči finančnímu úřadu, zdravotním pojišťovnám a úřadu sociálního zabezpečení, doklady totožnosti jednajících osob, dokument o investici – kupní smlouvu, fakturu. V případě vyžadování zajištění se doloží i dokumenty potřebné k zajištění úvěru.

Na co si mohu půjčit: Jedná se o účelový úvěr. Poskytuje se především na pořízení nemovitosti, na jednoduché rekonstrukce nemovitosti, na pořízení a modernizaci movitých věcí – může se například jednat o přístroje, stroje, osobní či nákladní automobily, různá zařízení apod. Další využití je třeba na nové výrobní zařízení, technologie, vybavení do kanceláří, rozšíření vozového parku a skladů, nákup stavebních pozemků a jiné.

Zajímavý článek:  Perfektní půjčka od Komerční banky

Splatnost půjčky: až na 15 let

Poplatky: Poplatky se účtují podle aktuálního sazebníku ČSOB.

Ručení: může být vyžadování zajištění úvěru nemovitým majetkem

Roční úrok: dle částky a doby splatnosti

RPSN: dle částky a doby splatnosti

Možnost sjednání půjčky: Vše vyřídíte osobně na pobočce ČSOB, lze si dojednat osobní schůzku ve vám vyhovujícím termínu.

Rychlost poskytnutí peněz: ihned po vyřízení se proplácí požadovaná částka

Výhody půjčky od společnosti: Nevyžaduje se spoluúčast klienta na financování investice. Sami si zvolíte splátky – měsíční, čtvrtletní , anuitní, lineární. Úvěr se dá čerpat i v cizí měně. Lze využít částečné zafixování úrokové sazby na 1, 3, 5 nebo 10 let let.