Úvěr na nemovitost od Komerční banky

Úvěr na nemovitost od Komerční bankyPotřebujete půjčit peníze na bydlení? Je jedno, jestli půjde o koupi nové nemovitosti,  rekonstrukci bytu nebo úhradu předplacení nájemného. Na vše okolo bydlení vám může posloužit úvěr na nemovitost od Komerční banky. Dnes si půjčíte, zařídíte si bydlení podle svého a potom jenom musíte splácet v dohodnutých termínech.

Úvěr na nemovitost se poskytuje občanům České republiky, cizincům s trvalým pobytem v ČR a také občanům členských zemí EU s povolením k přechodnému nebo trvalému pobytu v ČR. Úvěr na nemovitost vám dává příležitost si půjčit částky od 100 000 Kč. Jedná se o bezhotovostní úvěr a maximální dobou splatnosti do deseti let. Úvěr lze investovat například na koupi družstevního podílu, koupi nebo stavbu nemovitosti, do rekonstrukce a modernizaci nemovitosti, na předplacení nájemného nebo ke kombinaci uvedených účelů s nákupem vybavení domácnosti. Ovšem je třeba si pamatovat, že investování do vybavení nesmí být vyšší než 50 % z celkové výše úvěru.

Splácení půjčky je podmíněno platbami z běžného účtu u Komerční banky. Nechybí ani  povinné zajištění úvěru, které lze učinit ručením, vkladem u Komerční banky, stavebním spořením u Modré pyramidy stavební spořitelny nebo zastavením nemovitosti.

Díky tomuto typu úvěru získáte výhodnější úroky než se dávají u jiných spotřebitelských úvěrů. Rovněž i doba splatnosti je v porovnání se spotřebitelskými úvěry  delší. V případě, že budete mít peníze navíc, není problém kdykoliv složit mimořádnou splátku, nebo se postarat o úplné předčasné zaplacení. Nezaplatíte žádné sankce za splacení před původním termínem. Zdarma si můžete sjednat pojištění proti nesplácení, které se bude hodit v nepříznivém období.  Splácení úvěru si rozložíte na dobu, která vám bude vyhovovat a vybrat si můžete i den, který vám přijde nejlepší k placení měsíčních splátek.