Hypotéka od České spořitelny

Hypotéka od České spořitelny

Zalíbil se vám nebo nutně potřebujete nový dům, byt, pozemek, chalupu či chatku? Už jste majiteli nemovitosti nebo pozemku a chcete stavět, rekonstruovat, modernizovat? Možná už nyní máte velké plány, ale v jejich uskutečnění vám brání momentální nedostatek financí.  A proč nezauvažovat nad hypotékou, když máte možnost velkého výběru (odkaz zde)? Peníze získáte hned, dopřejete si splnění svého snu a následně budete splácet půjčený obnos.

Hypotéka od České spořitelny vám poskytne peníze až do 100 % hodnoty zastavené nemovitosti. Při podání žádosti nebudete platit žádný poplatek za vyřízení. Byty se oceňují online zdarma. Během existence hypotéky získáte možnost odkladu splácení, nebo alespoň přerušení či změny splátek. Pro potřeby výstavby můžete čerpat rychle peníze bez faktur. Banka vám navíc garantuje výhodnou sazbu až na rok dopředu, pokud refinancujete hypotéku zřízenou v jiné bance.

Nízká úroková sazba je výhodou hypotéky od České spořitelny. Jednání ohledně zažádání a samotné vyřízení probíhá velmi rychle, jednoduše a navíc bez zbytečných poplatků. Ani ocenění nemovitosti nemusíte hradit ze svého, bude uhrazeno v plné výši. Při zřizování hypotéky na delší než dvacetileté období a při zvolení tří až pětileté fixace úrokové sazby vám bude nabídnuto úrokové zvýhodnění 0,3 %. Navíc získáte finanční prémii pro každé následující fixační období.

Zajímavý článek:  ČSOB - Bezstarostná hypotéka

Očekávejte pevnou úrokovou sazbu, ale podle svého uvážení můžete zvolit i nízkou proměnnou úrokovou sazbu. Z úrokové sazby získáte slevu ve výši 0,50 %, pokud budete hypotéku platit z vašeho používaného Osobního účtu České spořitelny. V případě, že budete mít extra peníze, mimořádné splátky jsou možné.

Splatnost hypotéky je stanovena až na 30 let. V tomto případě se v kombinaci s nízkou úrokovou sazbou dočkáte i dostatečně nízkých splátek i při půjčení větších částek. Pracovníci vám pomohou hypotéku nastavit tak, aby vyhovovala vašim konkrétním potřebám.
 


 

Hypotéka online – Hypoteční Banka