Moje Zuno online s důrazem na bezpečnost

Osobní běžné účty jsou vyhledávanou finanční službou, protože zde máte finance na jednom místě a můžete s nimi libovolně manipulovat. Hodně času ušetříte hlavně využíváním služeb online bank, kdy si sami provádíte potřebné transakce. Moje Zuno online je jednou z možností, jak své peníze převádět bezpečně.

Moje Zuno online je bezpečné

Poskytovatel online marketingu dělá na webových stránkách maximum pro používání účtů. Průběžně se kontroluje, testuje, šifruje a tak dále. Dále musíte chránit svá hesla a PIN kódy, hlavně je neprozrazovat cizím osobám. Počítač se má udržovat v dobrém stavu, nainstalujte si antivirový program.

Petr K., Karviná: Moje zkušenosti s Moje Zuno online jsou kladné, mohu doporučit i ostatním.

Jak se přihlásit do Moje Zuno online:

  • přihlášení se provádí klientským číslem a heslem
  • hesla si volte tak, aby nebyla případnými útočníky jednoduše šifrovatelná
  • nevyužívejte odkazy z jiných zdrojů – z webů nebo emailů
  • zadávejte pouze přímé webové adresy online bankingu banky – oficiální
  • neúspěšné pokusy máte tři, posléze budete požádáni o přepsání znaků z obrázku a máte další dva pokusy, jestliže se vám nepodaří přihlásit, Zuno vám zablokuje účet a pro odblokování budete muset zavolat kontaktní centrum
  • nezapomeňte po každé návštěvě v online rozhraní udělat odhlášení z online bankingu
  • jestliže se sami neodhlásíte, dojde k automatickému odhlášení po 15 minutách nečinnosti

Moje Zuno online vám po přihlášení nabízí možnosti ovládat svůj účet z domova nebo odkudkoliv, kde se připojíte do online rozhraní. Můžete se okamžitě věnovat převádění peněz, zadat si trvalé příkazy, provádět platby pro své nákupy na internetu. Trvalé příkazy nebo předdefinované platby se potvrzují sms kódem jenom jednou. Při dalších transakcích nebudete už sms kód potřebovat.

Moje Zuno online
geralt / Pixabay