Bankovní půjčky České spořitelny

Bankovní půjčky České spořitelnyČeska spořitelna a.s. má již za sebou skutečně dlouholetou tradici a banka je dobrým znalcem i v oblasti osobních a podnikatelských půjček a úvěrů. Potřebujete si půjčit menší nebo větší částky? Bankovní půjčky České spořitelny jsou stvořeny přímo pro vás a sami se můžete rozhodnout, jaký druh si vyberete u této banky.

Půjčky na cokoli

Česká spořitelna a.s. poskytuje zájemcům půjčky v menších i větších obnosech. Půjčky jsou určeny pro fyzické osoby, ale také pro podnikatele k osobnímu používání. Pokud se jedná o menší sumy, je možné získat půjčku na počkání, ale jen v případě, že v daný den budete mít sebou potřebné dokumenty, ručitele  a vše bude vyhovovat během posuzování. Půjčka jde použít na cokoli a není nutné uvádět žádný účel použití peněz. Snadno si tedy půjčíte na dovolenou, na nečekané rodinné výdaje nebo na studijní pobyt pro syna.

U menších částek většinou postačí jeden ručitel, u vyšších splátek jsou potřeba dva či více ručitelů, popř. i zástavy na nemovitý majetek. Při podání žádosti potřebujete mít potvrzený průměrný měsíční příjem přímo od zaměstnavatele, či dokládáte daňové přiznání ze své podnikatelské činnosti.

Zajímavý článek:  Sberbank - Americká hypotéka

U větších částek na půjčce figurují oba manželé. Půjčku získáte v případě, že po odečtení životního minima a případných dalších výdajů, například částek na jiné půjčky, vám zůstane taková částka, aby stačila na pokrytí dané měsíční splátky.  U půjček jsou dané úroky a předem budete vědět, jaká vás čeká doba splácení. Splácí se po měsíčních splátkách. Rovněž je umožněno půjčky vyplatit mimořádnými splátkami, nebo je celé zaplatit ještě před dohodnutým termínem.

Česká spořitelna poskytuje i další druhy půjček. Jedná se o spotřebitelské úvěry, úvěry od Buřinky na bydlení, kontokorent nebo kreditní kartu Odměnu. Rovněž není problém provádět konsolidaci půjček.