Srovnání půjček - bankovní i nebankovní úvěry

Hypoteční banka – Americká hypotékaID-10042465Máte zálusk na nové auto, rekonstrukci rodinného domu, stavbu nové garáže, koupi pozemku i s chalupou nebo snad hodláte strávit dovolenou kdesi v hodně vzdálené oblasti? Možná už předem víte, že vaše snění bude spojeno s půjčkou větší sumy peněz, které se vám nedostává. V současnosti není problém zajistit půjčky na cokoliv, mezi které se řadí i celosvětově oblíbené   americké hypotéky. Americká hypotéka je půjčka zajištěná nemovitostí a získané peníze lze využít podle libosti. Hypoteční banka rovněž poskytuje půjčku Americká hypotéka.

Výše půjčky: Minimální výše je 200 000 Kč, maximální 5 000 000 Kč. Americkou hypotéku je možné získat až do 70 % zástavní hodnoty nemovitosti.

Kdo si může půjčit: O americkou hypotéku se může  zajímat každá fyzická osoba starší 18 let s trvalým pobytem na území České republiky. Musí se jednat o občana ČR nebo držitele průkazu o povolení pobytu člena státu Evropských společenství. O hypotéku můžete žádat také s dalšími třemi žadateli, kteří jsou z maximálně dvou domácností. Ženatí nebo vdané musí počítat s potřebou mít na hypotéce zainteresované spolužadatele –  své muže nebo ženy.Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – účel půjčky se nevyžaduje.

Splatnost půjčky: od 3 do 20 let – úvěr je nutné mít splacení do 70 let vašeho věku maximálně.

Úvěr není problém kdykoliv předčasně splatit úplně celý – a to bez sankčních poplatků. Měsíční splátka se dá snížit díky rozložení splácení až do dvaceti let.

Poplatky: Počítá se poplatek za zpracování úvěru dle sazebníku, ale jenom tehdy, když dojde k jeho schválení.

Ručení: zástava nemovitosti, ručitelé nejsou potřeba

Roční úrok: Získáte garanci úrokové sazby na dobu třicet dní. Úrok je konkrétně dán výší půjčené sumy a dobou splatnosti.

RPSN: Závisí na výši poskytnuté půjčky a rovněž na zvolené době splácení.

Možnost sjednání půjčky: Na pobočce osobně, online cestou

Rychlost poskytnutí peněz:  Ihned po vyřízení všech náležitostí

Výhody půjčky od společnosti: Peníze obdržíte pro využití na cokoliv. Díky půjčce – americké hypotéce, nemusíte spořit a dopřejete si hned to, po čem toužíte. Splácení je spojeno s výhodnější úrokovou sazbou, pokud úvěr srovnáte se spotřebitelskými úvěry. Nevyžaduje se životní pojištění. Půjčku lze kdykoliv celou zaplatit bez sankcí. Nemusíte si zakládat nový bankovní účet. Garanci úrokové sazby na 30 dní. Odstoupení od smlouvy je možné do 14ti dnů od uzavření smlouvy.

 


Aktuální informace

Půjčky jsou v naší společnosti naprosto běžná záležitost, účel poskytovatelé neřeší

Půjčky jsou v naší společnosti naprosto běžná záležitost, účel poskytovatelé neřeší

Dnešní úvěry jsou snadná věc úplně pro každého, kdo splní několik základních podmínek. Plnoletost, doložení trvalého příjmu, ale také trvalé bydliště na... 
[Celý článek]

Linkbuilding – úspěšná reklama pro Váš web

Linkbuilding – úspěšná reklama pro Váš web

Myslíte si, že Váš web je dostatečně kvalitní, má dobrou pozici ve vyhledávačích, ale přesto nemá tolik návštěvníků, kolik byste rádi? V tom případě je tu... 
[Celý článek]

Které půjčky patří k těm nejrychlejším?

Které půjčky patří k těm nejrychlejším?

Při hledání vhodné půjčky hraje roli celá řada okolností a vhodný úvěr tak můžeme vybírat podle různých kritérií – např. výše půjčky, doba splatnosti,... 
[Celý článek]