Srovnání půjček - bankovní i nebankovní úvěry

Sberbank – FÉR půjčka na cokolivsberbankMáte zájem o koupi hned několika nových elektrospotřebičů? Potřebujete obstarat nový nábytek do dětského pokoje a překvapit své děti? Přišel vám vysoký nedoplatek elektrické energie, plynu, vody nebo se prostě objevila jiná nečekaná pohledávka k okamžitému zaplacení? Důvody potřeby peněz jsou různorodé a vždy se mnohých zmocní panika, kde na to vzít? Jednou z možností je půjčka – poskytuje ji i Sberbank.

Výše půjčky: od 20 000 Kč do 500 000 Kč

Kdo si může půjčit: Žadatelem o půjčku se může stát každý, kdo doloží potvrzení o příjmu. Dále budete potřebovat dva doklady totožnosti. Občané ČR předloží občanský průkaz a druhý doklad – řidičský průkaz, cestovní pas, rodný list. Občané EU předkládají cestovní pas nebo ID a rovněž povolení k trvalému pobytu. Ostatní žadatelé musí doložit cestovní pas a povolení k trvalému pobytu.Na co si mohu půjčit: Půjčka se poskytuje bez udání účelu – peníze můžete využít na cokoliv chcete.

Splatnost půjčky: Maximálně 7 let. Předčasné splacení je možné zcela bez poplatků. Půjčené peníze budete splácet pravidelnými měsíčními splátkami.

Poplatky: Za zpracování úvěru neplatíte nic, vedení úvěrového účtu je rovněž zdarma.

Ručení: bez ručitele a také bez jiného zajištění

Roční úrok: Úrokové sazby se odlišují podle doby splatnosti a výše půjčené částky, od 8,90 % do 16,90 %.

Možnost sjednání půjčky: O půjčku si můžete požádat na kterékoli pobočce Sberbank CZ. Informace získáte na infolince 800 133 444, nebo lze využít kontaktní online formulář na oficiálních internetových stránkách banky.

Rychlost poskytnutí peněz: Peníze získáte ihned po vyřízení půjčky.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčku si můžete vzít na cokoliv chcete – nikdo se vás nebude ptát na účel. Předčasné splacení je zdarma, bez sankcí. Splácení je pravidelné měsíční. V případě, že na půjčce bude figurovat spolužadatel/ka, lze si půjčit vyšší částky. Při řádném splacení získáte bonus.


Aktuální informace

Půjčky jsou v naší společnosti naprosto běžná záležitost, účel poskytovatelé neřeší

Půjčky jsou v naší společnosti naprosto běžná záležitost, účel poskytovatelé neřeší

Dnešní úvěry jsou snadná věc úplně pro každého, kdo splní několik základních podmínek. Plnoletost, doložení trvalého příjmu, ale také trvalé bydliště na... 
[Celý článek]

Linkbuilding – úspěšná reklama pro Váš web

Linkbuilding – úspěšná reklama pro Váš web

Myslíte si, že Váš web je dostatečně kvalitní, má dobrou pozici ve vyhledávačích, ale přesto nemá tolik návštěvníků, kolik byste rádi? V tom případě je tu... 
[Celý článek]

Které půjčky patří k těm nejrychlejším?

Které půjčky patří k těm nejrychlejším?

Při hledání vhodné půjčky hraje roli celá řada okolností a vhodný úvěr tak můžeme vybírat podle různých kritérií – např. výše půjčky, doba splatnosti,... 
[Celý článek]